Hledají se kamarádi/kamarádky v Lyonu, Bourg-en-Bresse a přilehlém okolí :)
Krajane.cz - Belgie | Británie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk fr
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledají se kamarádi/kamarádky v Lyonu, Bourg-en-Bresse a přilehlém okolí :)  (Přečteno 40273 krát)
Katka93



Karma: 0
Příspěvků: 1



« : Leden 07, 2016, 09:42:04 pm »

Ahoj všichni, hledám někoho česky nebo slovensky mluvícího na pokec. Skoro nikoho tady neznám a popovídat si s krajanem by bylo fajn. Bydlím v Bourg-en-Bresse, teď v lednu jsem v Lyonu po-pá, kdy mám kurzy francouzštiny, a i po lednu není problém dojet, je to jen hodina vlakem. Pokud nejste z těchto dvou měst, ale jste v rozumné vzdálenosti, tak taky pište  Úsměv Je mi 22 let (pro případ, že by někoho při výběru přátel zajímal věk).
« Poslední změna: Leden 07, 2016, 09:56:42 pm od Katka93 » Zaznamenáno
skoty83



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #1 : Únor 01, 2016, 11:26:54 pm »

Ahoj všichni, hledám někoho česky nebo slovensky mluvícího na pokec. Skoro nikoho tady neznám a popovídat si s krajanem by bylo fajn. Bydlím v Bourg-en-Bresse, teď v lednu jsem v Lyonu po-pá, kdy mám kurzy francouzštiny, a i po lednu není problém dojet, je to jen hodina vlakem. Pokud nejste z těchto dvou měst, ale jste v rozumné vzdálenosti, tak taky pište  Úsměv Je mi 22 let (pro případ, že by někoho při výběru přátel zajímal věk).
Čauko Katka. Ja sa volám Peter a bývam cca 60km od Bourg en Bresse a cca 100km od Lyonu.Môžme dať niekedy kafé a pokecať ;-)
« Poslední změna: Únor 01, 2016, 11:29:00 pm od skoty83 » Zaznamenáno
dreadka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Březen 21, 2016, 12:49:37 pm »

Ahoj Katka Úsměv

ja momentálne bývam v Bourg en Bresse tiež, aj keď o mesiac sa sťahujeme do Amberieu de Bugey, čo je len kúsok bližšie k Lyonu. Keď  budeš chcieť, môžeme dať kávu, drink Úsměv
Zuzana
Zaznamenáno
Buresoa



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Červen 18, 2016, 07:46:45 am »

Ahoj :-) Jsem ted do konce července stáži  Lyonu. Kdybys chtěla někam zajít pokecat, bylo by to super ;-)
Měj se fajn
Andrea
Zaznamenáno
Lajlos1



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Květen 16, 2017, 07:25:26 pm »

Ahoj, před nedávnem jsem se přistěhoval do Lyonu a také hledám přátele. Když tak můj fb je Jirka Lajlos Lajili
Zaznamenáno
EDko221



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #5 : Listopad 12, 2017, 04:33:24 pm »

ahojte hladam si kamaratky ,  byvam v Sandrans ,
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | enFrance.cz © 2024
Z Francie o Francii, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu ve Francii - Francuzsku.

Zahnarzt München